Cennik


O szczegóły wyceny filmu czy  sesji prosimy pytać mailowo lub telefonicznie. Każde zwiększenie czy zmniejszenie czasu powoduje zmianę wartości zlecenia. Ceny podane są to ceny orientacyjne. Generalną zasadą jest ustalenie ceny po rozmowie i poznaniu wszystkich szczegółów. Przy łączeniu ofert film i zdjęcia zawsze stosujemy ciekawe rabaty dlatego zachęcamy do kontaktu z nami.

Film Ślubny 1300 zł

Film w jakości Full HD. Czas trwania 4 godziny ( każda następna godzina do uzgodnienia ). Kopie na płytach Blu-Ray oraz plik Mpeg4 wysokiej jakości na nośnik do bezpośredniego oglądania na telewizorze lub komputerze przez port USB. ( kamerzysta dostępny cały dzień do końca przyjęcia ).

Ceremonia foto w kościele, Wesele, Plener 900 zł

Pakiet foto zawiera wykonanie zdjęć plenerowych, ślubnych, weselnych. Ok. 700 zdjęć na nośniku cyfrowym. Dodatkowo 30 zdjęć z sesji plenerowej wywołanych i wyeksponowanych w albumie. Fotograf do dyspozycji przez cały dzień do końca przyjęcia                    ( ewentualne zdjęcia w domu, Błogosławieństwo, fryzjer  itp...)

Sesja plenerowa 400 zł

Sesja plenerowa foto zawiera ok. 150 zdjęć na nośniku cyfrowym. Dodatkowo 25 zdjęć w albumie wywołanych i poddanych cyfrowemu retuszowi.

 

Komunia, Studniówka Do uzgodnienia

Film w jakości Full HD. Czas trwanie dla Komunii to ok. 2 godzin, a Studniówki ok. 3 godzin. Dodatkowo pakiet zawiera ok 400-600 szt zdjęć na nośniku cyfrowym. Rejestracja i film obejmuje oczywiście materiały dodatkowe jak: Odnowienie Chrztu, biały tydzień czy w przypadku Studniówki przygotowania, dekorację sali czy wizytę w szkole na lekcjach. To wszystko uatrakcyjnia powstający film.